5 000 CZK
| 200 EUR
Lot 357
ŽENSKÝ AKT
47 x 32,5 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
6 500 CZK
| 260 EUR
| 260 EUR
Akvarel, tužka na papíře, signováno datováno vpravo dole.