12 000 CZK
| 480 EUR
Lot 298
STUDIE STROMŮ
17 x 26 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
27 000 CZK
| 1 080 EUR
| 1 080 EUR
Olej na plátně, nalepeno na kartonu, signováno vpravo dole KALVODA.