9 000 CZK
| 360 EUR
Lot 84
KROPENKA V PODOBĚ SVATÉ VERONIKY
26 cm (v)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
9 000 CZK
| 360 EUR
| 360 EUR
Glazovaná malovaná keramika, poškozeno- chybí kus nohy, značeno.