8 000 CZK
| 320 EUR
Lot 98
KONVOLUT LIDOVÉHO DŽBÁNU A TALÍŘE
24 cm (v), Průměr 63 cm
Vyvolávací cena
Dosažená cena
8 000 CZK
| 320 EUR
| 320 EUR
Fajáns, bílá glazura, dekor malovaný v barvách vysokého žáru, na čelní straně motiv architektury, zbytky cínové montáže, poškozeno - restaurováno.