90 000 CZK
| 3 600 EUR
Mahagonová dýha, černěná hruška, polychromovaná zlacená dřevořezba, mosazné aplikace, alabastr, čtvrťový stroj s kovaříky, značeno Josef Lier in Auspitz, mistrovské zkoušky složil 1815 v Brně.
75 x 39 cm (v x š)