95 000 CZK
| 3 455 EUR
Lot 139
ŽENA Z APTU
44 x 29 x 16 cm (v x š x h)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
110 000 CZK
| 4 000 EUR
| 4 000 EUR
Vzácné sochařské dílo významného českého umělce z období jeho vrcholné francouzské tvorby.
Bronz, dřevěný sokl, signováno a datováno zezadu COUBINE 1931. Původní odlitek se značkou francouzského litce.