140 000 CZK
| 5 091 EUR
Lot 133
ÚDOLÍ V MLZE
44 x 53 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
140 000 CZK
| 5 091 EUR
| 5 091 EUR
Akvarelová krajinomalba s charakteristickým autorovým rukopisem, pochází z významné pražské sbírky Bohuslava Duška. Akvarel, kvaš, perokresba na papíře, signováno vlevo dole: Vlaminck. Mírně poškozeno, lepeno.