90 000 CZK
| 3 273 EUR
Lot 134
SEDÍCÍ DÁMA
50 x 31,5 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
360 000 CZK
| 13 091 EUR
| 13 091 EUR
Akvarel na papíře, signováno a datováno vpravo dole Štyrský 1923, zezadu školní výkres KLÍČ ŠROUBOVÝ TŘÍDA IV. RYS 7. 19.3. 1914 J. ŠTYRSKÝ, zažloutlé skvrny v dolní a horní části.