40 000 CZK
| 1 455 EUR
Kalamář z šedého mramoru, osazeno na mosazné desce, zespodu značeno THIEBAUT FRERES FONDEURS PARIS. Uprostřed na podstavci drobná bronzová plastika Amora se signaturou Moreau Vauthier. Mramor, mosaz, v ohni zlacený bronz.