90 000 CZK
| 3 273 EUR
Lot 202
RYBA
43 x 35 x 12 cm (v x š x h)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
95 000 CZK
| 3 455 EUR
| 3 455 EUR
Kompozitní stavované, ryté a leptané sklo. Signováno a datováno: Jaromír Rybák 2013. J. Rybák je český malíř, sochař a sklářský výtvarník, pedagog, žák prof. S. Libenského. Jeho dílo je zastoupeno ve veřejných celosvětových sbírkách.