70 000 CZK
| 2 545 EUR
Nabízené dílo v sobě nese syntézu předválečného zaujetí pro expresionismus a kubismus. Má děj a dynamickou barevnost, ale zároveň už směřuje k rozvolnění figur, abstrakci a surrealismu, které jsou charakteristické pro 2. polovinu 50. let. Olej na plátně, signováno a datováno vpravo dole: P. Kotík 55. Vzadu přípisový štítek.