70 000 CZK
| 2 545 EUR
Dílo dokazuje autorův široký stylový záběr - od realisticky pojímaných figur, přes expresionistické krajiny, zátiší až abstrakci odkazující se na kubismus. Obraz pochází z pozůstalosti autora. Olej na lepence. Signováno vpravo dole: Veris.