28 000 CZK
| 1 120 EUR
Lot 361
SETKÁNÍ
72 x 95 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
28 000 CZK
| 1 120 EUR
| 1 120 EUR
Olej na plátně. Signováno a datováno vpravo dole J.PAUR 69.