100 000 CZK
| 4 000 EUR
Lot 44
SVATÁ CECÍLIE
142 x 97 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
140 000 CZK
| 5 600 EUR
| 5 600 EUR
Svatá Cecílie, patronka hudebníků. Olej na plátně, původní nerestaurovaný stav a rám.