18 000 CZK
| 720 EUR
Lot 232
NA CESTĚ DO MERIDEN
15 x 20 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
22 000 CZK
| 880 EUR
| 880 EUR
Skica pastýřů s dobytkem. Kresba tužkou a akvarel na papíře. Signováno, datováno vpravo dole.