70 000 CZK
| 2 800 EUR
Lot 128
DĚVČÁTKO SE PSEM
99 x 75 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
70 000 CZK
| 2 800 EUR
| 2 800 EUR
Olej na plátně. Signováno a datováno vlevo dole. Restaurováno, rentoilováno.