120 000 CZK
| 4 800 EUR
Lot 357
KRAJINA SE SLUNCEM
74,5 x 95 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
170 000 CZK
| 6 800 EUR
| 6 800 EUR
Olej na plátně. Signováno a datováno vpravo dole FREMUND 67, popis na zadní straně.