12 000 CZK
| 480 EUR
Lot 364
RYBY Z CYKLU PŘÍRODOPIS
75 x 53 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
12 000 CZK
| 480 EUR
| 480 EUR
Ručně kolorovaný lept na ručním papíře 8/10 b. Signováno a datováno dole uprostřed.