6 000 CZK
| 240 EUR
Lot 395
ZÁTIŠÍ SE DŽBÁNEM A KOŠÍKEM OVOCE
45,5 x 59 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Olej na kartonu, signováno vpravo nahoře.