4 000 CZK
| 160 EUR
Lot 90
LIDOVÝ DŽBÁN
21 cm (v)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
8 000 CZK
| 320 EUR
| 320 EUR
Fajáns, bílá glazura, kanelování, malovaný rostlinný dekor v odstínech vysokožárných barev, poškozeno - neodborně restaurováno.