20 000 CZK
| 833 EUR
Lot 266
VÁZA
2015
sklo
42,5 cm (v)
signováno a datováno na dně: PETR STEHLÍK 2015
Vyvolávací cena
Váza z uranového skla, vrstvená opakním sklem bílým a modrým, probrušovaná. Jedná se o jedinečné autorské sklo s výrazným designem a skvělou řemeslnou precizností.