10 000 CZK
| 417 EUR
Lot 236
ZÁHADY PRO ZÍTŘEK
1988
akvarel, papír
35 x 26 cm (v x š)
sign. vpravo dole: Rotrekl
Vyvolávací cena
Dosažená cena
23 000 CZK
| 958 EUR
| 958 EUR
Ilustrace z knihy Milana Baumana - Záhady pro zítřek. Sci-fi kniha vyšla v Nakladatelství Práce, ilustrace se nachází na barevných přílohách doplněného vydání.