12 000 CZK
| 500 EUR
Lot 52
LIDOVÝ ČEPÁK
1843
glazovaná keramika
33 cm (v)
signováno a datováno: PETRO KNASKO / 1843
Vyvolávací cena
Dosažená cena
14 000 CZK
| 583 EUR
| 583 EUR
Signovaný a datovaný džbán typu čepák s bohatou výzdobou znázorňující stylizovaného sedláka s dýmkou u pluhu taženého dvěma koňmi. Pestrobarevný dekor na bílé glazuře vysokého žáru. Dobrý stav.