12 000 CZK
| 500 EUR
Lot 233
2061: TŘETÍ VESMÍRNÁ ODYSEA
1991
akvarel, papír
37 x 50 cm (v x š)
sign. vpravo dole: Rotrekl
Vyvolávací cena
Dosažená cena
41 000 CZK
| 1 708 EUR
| 1 708 EUR
Ilustrace ke knize od legendárního autora sci-fi Arthura C. Clarke. První vydání, nakladatelství Práce, kniha obsahovala několik velmi propracovaných barevných celostránkových ilustrací.