40 000 CZK
| 1 600 EUR
Lot 124
SOUBOR ČTYŘ ŽIDLÍ
20. léta 20. století
Dřevo
92 x 41,5 x 51 cm (v x š x h)
Vyvolávací cena
Mimořádně funkční soubor čtyř designových židlí, důmyslné svou lehkostí a tvarem, byly navrženy a vyrobeny pro vybavení Zemské průmyslové školy v Mladé Boleslavi, která byla postavena mezi lety 1923–1926. Dubem dýhované měkké dřevo. Výborný zachovalý stav.