12 000 CZK
| 480 EUR
Lot 16
PUTTO - SVĚTLONOŠ
18. století
Polychromované a zlacené dřevo, kov
38 cm (v)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
12 000 CZK
| 480 EUR
| 480 EUR
Putto nesoucí pochodeň ve tvaru rohu hojnosti se železnou zlacenou miskou s trnem na svíci. Zachovalá polychromie, zlacená křídla, putto zahalen v šedomodré drapérii.