38 000 CZK
| 1 520 EUR
Lot 151
ART DECO PSACÍ STŮL
30. léta 20. století
Dřevo ořechové dýhované palisandrem, niklovaný bronz
80,5 x 158,5 x 81 cm (v x š x h)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
46 000 CZK
| 1 840 EUR
| 1 840 EUR
Elegantní art deco psací stůl disponuje 1 centrální zásuvkou, 4 zásuvkami po pravé straně a 1 skříňkou po straně levé. Dřevo je zdobeno dekorativními trojitými pásy a oktogonálním kováním z niklovaného bronzu s motivem kruhů. Skleněná deska.