15 000 CZK
| 600 EUR
Lot 152
MRAMOROVANÝ ART DECO STOLEK
30. léta 20. století
Mramor, zlacený bronz
61 x 60,5 x 35 cm (v x š x h)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
19 000 CZK
| 760 EUR
| 760 EUR
Art deco stolek se 2 druhy mramorů – francouzský Brocatelle violette z departementu Jura na horizontální části a švýcarský Arzo na části vertikální. Vrchní deska ve tvaru stlačeného 6úhelníku na 3stupňovité noze zužující se směrem dolů ke čtvercové základně. Celek zdobí bronzové pásy se zlaceným florálním motivem. Vrchní deska jemně poškozena.