5 000 CZK
| 200 €
Lot 338
LOUIS XVI. TABLE CLOCK
19th century
marble, gilded bronze, brass, enamel
47 x 30 x 9 cm (h x w x d)
Starting price
To bid in online auction, please register on auction server livebid.cz.
Price realized
13 000 CZK
| 520 €
| 520 €
price without premium
Působivé francouzské hodiny s kombinací třech mramorů (šedivý, černý a bílý) a zlacenými bronzy s motivy drapárie a čučky, završené stylizovanou vázou. Ciferník s římskými číslicemi, stroj s půlovým bitím, k seřízení. Restaurováno.