4 000 CZK
| 160 EUR
Lot 07
LOUIS XV. COMMODE
19. Jahrhundert
86 x 120 x 53 cm (h x b x t)
Rufpreis
To bid in online auction, please register on auction server livebid.cz.
15 000 CZK
| 600 EUR
| 600 EUR
Bohatě intarzovaná komoda s rokajovým bujným ornamentem s kombinací dřev: mahagon, palisandr a růžové dřevo, s celkem třemi šuplíky, černou mramorovou deskou a rokokovým kováním ze zlaceného bronzu. Restaurováno.