8 000 CZK
| 320 EUR
Lot 26
SKŘÍŇ Z OBDOBÍ BIEDERMEIERU
Kolem 1840
185 x 120 x 52 cm (h x b x t)
Rufpreis
To bid in online auction, please register on auction server livebid.cz.
16 000 CZK
| 640 EUR
| 640 EUR
Působivá kresba ořechového dřeva s černými sloupy s entazí z mořené hrušky. Dole se šuplíkem se zlaceným kováním, nahoře tvořena geometrickými prvky římsy a trojúhelníkového frontonu. Původní klíč. Výborný stav. Restaurováno.