3 000 CZK
| 120 EUR
Lot 19
ODKLÁDACÍ STOLEK Z OBDOBÍ BIEDERMEIERU
Kolem 1830
76 x 57 x 49 cm (h x b x t)
Rufpreis
To bid in online auction, please register on auction server livebid.cz.
5 000 CZK
| 200 EUR
| 200 EUR
Designový odkládací stolek z období biedermeieru s celkovým dojmem zaoblených tvarů. Jeden šuplík a ve spodní části trnož sloužící jako stojan na vázu s květinami. Jemné geometrické tvarosloví s mahagonovými linkami. Restaurováno, výborný stav.