Lot 32
EMPÍROVÝ KONZOLOVÝ STŮL SE ZRCADLEM

1. Hälfte des 19. Jahrhunderts
207 x 47 x 33 cm (h x b x t)

Rufpreis
5 000 CZK
   |   200 EUR

To bid in online auction, please register on auction server livebid.cz.

12 000 CZK
   |   480 EUR

Elegantní empírový konzolový stůl se zrcadlem z mahagonového dřeva s kvalitně zpracovanými karyatidami zhotovené ze zlaceného bronzu zakončené dole nohami. Nad šuplíkem s cizelovaným madlem s černo bílou mramorovou deskou. Ke stolu připevněné zrcadlo se zaobleným vrškem. Kompletně restaurováno, výborný stav.