5 000 CZK
| 200 EUR
Lot 339
LOUIS XVI. TABLE CLOCK
Letztes Drittel d. 18. Jahrhunderts
45 x 28 x 12 cm (h x b x t)
Rufpreis
To bid in online auction, please register on auction server livebid.cz.
21 000 CZK
| 840 EUR
| 840 EUR
Mimořádná ukázka francouzského bronzařského řemesla s dominující postavou putti na podstavě z alabastru. Na vršku a postranách alabastrové vázy se zlatými bronzovými květinami. Zasklený smaltový ciferník s arabskými číslicemi a elegantními prezicními zlacenými ručičkami, stroj k seřízení. Restaurováno.