Lot 121
STŘÍBRNÁ MÍSA

20. léta 20. století
stříbro 800/1000
8,5 x 32,5 cm (v x š), 0.5 kg
puncováno

Vyvolávací cena
4 000 CZK
   |   167 EUR
Dosažená cena
5 500 CZK
   |   229 EUR