Lot 23
Neznámý Německý Autor PÁROVÉ KRAJINY S MOSTEM

18. století
olej, plátno
23 x 30,5 cm (v x š)
nesignováno

Vyvolávací cena
35 000 CZK
   |   1 458 EUR
Dosažená cena
37 000 CZK
   |   1 542 EUR

Žánrové krajiny komornějšího formátu představují zdařilé zpracování krajiny s romantickými prvky. Krajina příjemně konvenuje s architekturou, je doplněna figurální stafáží a v daném formátu patří mezi reprezentativní ukázky stylu.