Lot 127
HRACÍ STOLEK ART DECO

20. léta 20. století
ořech
69,5 x 82 x 82 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
18 000 CZK
   |   750 EUR
Dosažená cena
18 000 CZK
   |   750 EUR

Elegantní hrací stolek z období českého art deco se čtyřmi zásuvkami a s bohatou kresbou ořechového dřeva. Kompletně restaurováno.