Lot 171
Jan Bočan (1937 - 2010) DESIGNOVÝ KONFERENČNÍ STOLEK

1972
ořech, ohýbané lamely, koženka
40 x 76,5 x 77,5 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
25 000 CZK
   |   1 042 EUR
Dosažená cena
32 000 CZK
   |   1 333 EUR

Elegantní design konferenčního stolu z ohýbaných lamel podýhovaný ořechem s bohatou kresbou dřeva a pásem koženky byl součástí vybavení československé ambasády ve Stockholmu, kterou spolu s kolegy navrhl a realizoval Jan Bočan, který kromě architektury řešil i mobiliář této kultovní stavby. Dobrý stav, koženka lokálně s mírným poškozením.