Lot 118
TOALETKA ART DECO

20. léta 20. století
makassar, slonovina, zrcadlo
119 x 122 x 39 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
18 000 CZK
   |   783 EUR

Elegantní, kvalitně zpracovaná designová toaletka z období francouzského art deca je z tmavého makassarového dřeva se dvěma šuplíky se slonovinovými madly. Půlkulaté zrcadlo završuje formální zaoblenost, která je nesena masivní tvarovanou nohou. Kompletně restaurováno, výborný stav.