Lot 125
KARETNÍ KRABIČKA ART DECO

20. léta 20. století
ořech, stříbro, rohovina
11 x 42,5 x 32 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
7 000 CZK
   |   304 EUR
Dosažená cena
7 000 CZK
   |   304 EUR

Elegantní mimořádně kvalitně zpracovaná art decová karetní krabička s designem půlválců z ořechového dřeva s bohatou kresbou, na které jsou čtyři karetní ikony z puncovaného stříbra. Madlo je zhotoveno z rohoviny. Uvnitř soustava ohrádek. Kompletně restaurováno, výborný stav.