39 000 CZK
| 1 592 EUR
Lot 98
ZLACENÝ KŘÍŽ S POLODRAHOKAMY
Počátek 20. století
Zlacený a stříbřený bronz, jadeit, onyx
33 cm (v)
Na jedné z nožek "Anýž"
Vyvolávací cena
Dosažená cena
50 000 CZK
| 2 041 EUR
| 2 041 EUR
Kříž osazený několika druhy polodrahokamů s postříbřenou sakrální plastikou Ježíše Krista. Kříž údajně pochází ze zakázky zadané z Kypru, vyrobeno celkem 14 kusů.