35 000 CZK
| 1 429 EUR
Slavná míšeňská figura dívky nesoucí v pravé ruce zlatou kouli a ve druhé rozevlátou drapérii byla navržena německým sochařem Walterem Schottem pro věhlasnou Míšeňskou porcelánku. Model, který pochází z počátku 20. století je uvedený pod sériovým číslem Q.180; konkrétní barevnost nese číslo 27, výrobní číslo 137. Nabízená míšeňská figura je ve výborném stavu bez známek poškození. Zespoda značka porcelánky: dvě modré zkřížené šavle.