20 000 CZK
| 816 EUR
Lot 66
BOHATĚ INTARZOVANÉ NOVOROKOKOVÉ BUREAU
2. polovina 19. století
ořech, ořechová kořenice, javor, mosaz
97 x 71 x 47 cm (v x š x h)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
50 000 CZK
| 2 041 EUR
| 2 041 EUR
Půvabné bohatě intarzované novorokokové bureau s vyklápěcí deskou s intarzovaným motivem zátiší rozepsaného dopisu. Dole celkem tři šuplíky, uvnitř rovněž tři šuplíky spolu se třemi kastlíky. Řemeslně bravurně zpracovaná intarzie jak ve zpodobnění lva s heraldikou, tak postranním akantovým rokokovým motivem. Uzamykatelné kování s klíčkem. Kompletně restaurováno, dobrý stav, psací deska s trhlinami.