15 000 CZK
| 600 EUR
Lot 78
PÁROVÉ ŽIDLE Z OBDOBÍ BIEDERMEIERU
1. polovina 19. století
mahagon, nově čalouněno
90 x 47 x 50 cm (v x š x h)
Vyvolávací cena
Elegantní párové biedermeier židle s nevídaným designem opěradla a decentně zaoblenými nohami. Židle pochází z paláce v Římě. Restaurováno.