19 000 CZK
| 760 EUR
Lot 38
PÁROVÍ PUTTI
18. století
Zlacené a patinované dřevo
28 cm (v)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
26 000 CZK
| 1 040 EUR
| 1 040 EUR
Dvojice řezeb putti ve formě bust se zlacenými křídly. Typika řezby ukazuje na původ ve střední Evropě. Putti mají různé velikosti - výška 28 a 23 cm.