15 000 CZK
| 600 EUR
Lot 77
ODKLÁDACÍ STOLEK Z OBDOBÍ BIEDERMEIERU
Kolem 1825
bříza, černěná hruška
80 x 61 x 42 cm (v x š x h)
Vyvolávací cena
poaukční prodej
Mimořádně nadčasový stolek s utajeným šuplíkem s kubizujícími hranami a oválnou deskou lemovanou intarzií z černěné hrušky. Štíhlé zaoblené nohy drží trnož. Restaurováno.