20 000 CZK
| 800 EUR
Lot 19
MANÝRISTICKÁ TRUHLA
17. století
borovicové dřevo
57 x 160 x 54 cm (v x š x h)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
50 000 CZK
| 2 000 EUR
| 2 000 EUR
Neobvyklá manýristická truhla s kazetovým dekorem, s čímž jeden je otevíratelný, za ním tři šuplíky. Triglyfy jsou zdobeny rytými obousměrně vedoucími trojúhelníky. Místy restaurována.