16 000 CZK
| 640 EUR
Lot 183
LAMPA ART DECO
20. - 30. léta 20. století
černě lakovaný a chromovaný kov, dřevo
164 x 48 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
50 000 CZK
| 2 000 EUR
| 2 000 EUR
Neobvyklá art decová lampa s trychtýřovitým chromovaným vrškem stojí na zužujícím se černém sloupu s nohou. Restaurováno, elektrifikováno.