55 000 CZK
| 2 200 EUR
Lot 66
OSMANSKÝ KORÁN
18. století
Celokožená vazba, zlacení
18,5 x 12 x 3,5 cm (v x š x h)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
55 000 CZK
| 2 200 EUR
| 2 200 EUR
Korán je hlavní náboženský text islámu, který se skládá z recitací Muhammada během posledních 23 let jeho života. V tomto případě se jedná o celoiluminovaný rukopis se zlatými linkami a zlacenou slepotiskovou ražbou na deskách.