65 000 CZK
| 2 600 EUR
Lot 21
LOVECKÁ KUŠE
Přelom 16. a 17. století
Mahagon, kost, ocel, textil, organická tětiva
61,5 cm (v)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
70 000 CZK
| 2 800 EUR
| 2 800 EUR
Lovecký samostříl s ocelovým lučištěm, vykládaný v kosti chebskou intarzií s motivem města, růží, úponků a pásů s geometrickými vzory. Silná organická splétaná tětiva.